Dzień na wsi

Alina | Ogolna | 2008-01-31, 12:08

Marek dał się sprowokować i napisał tekst w moim imieniu. Uśmiałam się do łez, ale pewnie jest tylko zabawny dla tych, którzy mnie dobrze znają. Okazuje się, że Marek zna dobrze nawet rozkład mojego dnia .. na wsi. Proszę, proszę, jak mnie świetnie reprezentuje:)
(Dalej…)

Sama chciałam..

Alina | Ogolna | 2008-01-30, 21:48

"Panie Doktorze, o czym pisać, jak nie mam o czym, a dziennik to dziennik? Nie pisać! Dziękuję za radę… " Wstyd mi jak nie wiem, bo rzeczywiście, po co zakładać stronę, żeby na niej nic nowego nie przybywało? Najpierw się zachciało, a potem się odechciało. Normalna rzecz, prawda! Cieszy mnie niezwykła aktywność Marka, ale on ma lekkość w pisaniu. Siada, trzask, prask i tekst gotowy, a ze mną jest inaczej. Kobiety bardziej szukają dobrego powodu, żeby coś zrobić, a skoro istnieje tyle blogów, portali, gazet i Bóg wie czego jeszcze w tej nie do ogarnięcia przestrzeni to co ja mogę tutaj ciekawego napisać? Niedźwiedź mówi, pisz, bo jak nie to ja wejdę na Twoją stronę i napisze coś za Ciebie. To mogłoby być ciekawe. Poczekam zatem do jutra. Może się da sprowokować:)
(Dalej…)

Tak mi się na wspomnienia zebrało...

Alina | Ogolna | 2008-01-09, 23:19

Tam w portalu obok, czyli u Marka, tekstów przybywa jak w dzienniku. A mnie trochę przeziębiło i tak jakoś zmarkotniałam. W takim stanie nic 'misie' nie chce, a co dopiero mówić o pisaniu. Wiem, wiem... ostrzegano mnie, że jak zacznę 'blogować' będę musiała być systematyczna, bo w innym wypadku, jaki to ma sens. No to wzięłam się w garść i jestem. Trochę powspominam i napiszę o moim 'przejściu' za Markiem do Złotych Przebojów. Moja przyjaciółka Dagmara doradziła mi, abym w pierwszym wejściu na Liście powiedziała, że to mnie Agora najpierw zaproponowała przejście, a Marek przeszedł za mną. Przyznacie, że Dagmara ma specyficzne poczucie humoru. Może nominuję Ją moją producentką od antenowych dowcipów:)
(Dalej…)

Alina Dragan RSS Feed

© 2007 Alina Dragan. All rights reserved worldwide.