Jednym okiem…

Alina | Ogolna | 2012-06-27, 22:08

… oglądam mecz Hiszpania – Portugalia. Gibkość, kondycja, płynność ... tylko sędzia jakiś taki… daje kartki za gadanie. To ile ja bym dostała, gdybym grała?
(Dalej…)

Fanka futbolu?

Alina | Ogolna | 2012-06-24, 23:17

Tak na co dzień nie jestem zainteresowana piłką nożną. Nie bierze mnie też Tour de France, ani największe zawody tenisa. Nie oglądam z własnego wyboru sportu w telewizji i nie uczęszczam na żadne rozgrywki na stadionach i w halach sportowych. Może jestem w jakiś sposób upośledzona, ale tak mam. Gdy w wiadomościach widzę rezultaty różnych dyscyplin sportu cieszy mnie np. widok łyżwiarza, który na dystansie 10 km wygrywa bieg i ponownie pokonał swój rekord o jedną setną sekundy. Jestem wzruszona, gdy przy wręczeniu złotego medalu, dzięki temu rekordowi, grają hymn holenderski. I tak też raz na dwa lata jestem fanką drużyny Oranje, ale ogólnie cały ten biznes zatytułowany ‘piłka nożna’ nie podoba mi się już od wielu lat.
(Dalej…)

Za dużo…

Alina | Ogolna | 2012-06-06, 12:06

Wszystkiego używamy za dużo. Za dużo szamponu, odżywki do włosów, kremu do rąk, pianki do golenia, czy toniku do twarzy. Moja mama reprezentowała teorię, że jak się wrzuci więcej proszku do prania to ubrania będą lepiej wyprane. A ja ostatnio nie mogłam kupić mojej ulubionej pasty do zębów i wyciskałam do bólu resztki z tubki. Nikt nie chce w to uwierzyć, ale z tego wyciskania wystarczyło jeszcze na półtora miesiąca pucowania.
(Dalej…)

Alina Dragan RSS Feed

© 2007 Alina Dragan. All rights reserved worldwide.