Okularnica

Alina | Ogolna | 2008-02-25, 22:06

Na co dzień mamy trzy zestawy okularów. Jedne do komputera, drugie do czytania, trzecie do patrzenia na odległość. Jestem zmęczona ciągłym szukaniem tych 'udoskonalaczy wzroku' i tym, że moje oczy, tak dobre przez dziesiątki lat (ale to zabrzmiało!) któregoś dnia się popsuły. I do tego mam jeszcze skrzydlaki! Spróbujcie wrzucić to słowo do wyszukiwarki internetowej. Od razu wyjdzie, że jest to samochód Mercedes! Nie ma czegoś takiego jak 'skrzydlak' w Google, a ja go mam. I to na obu oczach. Wcale nie jestem z nich dumna, bo wcześniej czy później czeka mnie operacja. Póki co widzę wystarczająco i nie myślę o tym, czy taki skrzydlak może mi pewnego pięknego dnia przysłonić świat.
(Dalej…)

Piękni inaczej

Alina | Ogolna | 2008-02-18, 23:12

Jestem... jestem.. to odpowiedź na motywujący apel Marka i kilkunastu czytelników, żeby tutaj trochę częściej się wpisywać. Tylko jak tu pisać skoro ręce mi opadły. Opadły, bo w dużym fragmencie obejrzałam w TVP galę 'Najpiękniejsi'. Nie obejrzałabym, gdyby nie Marek. On zawsze trzyma rękę na pulsie i wie, gdzie i kiedy coś można pooglądać. Tylko, że w międzyczasie on się wyłącza, a ja zostaję, bo jakoś mnie wciągnie i tak trochę bezmyślnie gapię się do końca. Chcę wiedzieć, kto wygra, kto z kim zaśpiewa i dlaczego taka gala jest nadawana w telewizji publicznej. Ok, nie dam się wciągnąć w dyskusje o nominowanych, o regulaminie plebiscytu, ani o publiczności siedzącej na sali, ale widzę, że z roku na rok publiczność jest coraz piękniejsza i coraz szczuplejsza. Tak moi drodzy czytelnicy, coraz szczuplejsza. My grubiejemy, a oni tam zwyczajnie i bez żadnego wysiłku szczupleją. Przyznacie, że nie jest to sprawiedliwe.
(Dalej…)

Uwaga, piesi..

Alina | Ogolna | 2008-02-06, 21:21

Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy zamieszczę na stronie Marka mój tekst z opisem Jego dnia. Napisany tak, jakby on sam o sobie napisał. Może być śmiesznie. Tylko, żeby z tego podniecenia nie wyszła jakaś kicha:) Muszę się dobrze wczuć w rolę. A teraz jeszcze jedna uwaga do tekstu napisanego przez Marka o mnie. Ktoś z czytających słusznie zauważył, że w opisie mojego dnia nie było ani słowa o psach. To prawda, o psach zupełnie zapomniał, a przecież psy są bardzo ważne w moim życiu 'na wsi'.
(Dalej…)

Alina Dragan RSS Feed

© 2007 Alina Dragan. All rights reserved worldwide.